Lekce Gítánanda jógy

Kurzy jógy

Gítánanda jóga se cvičí od roku 1989 pravidelně v Brně od konce září do začátku června pod hlavičkou Střediska volného času Lužánky. Kurzy vede v Brně již od roku 1989 ing. Míla Mrnuštíková (Sávitrí Déví), která studovala jógu i pod osobním vedením sv. Gítánandy.

Do kurzů je možno se přihlásit přes Středisko volného času. Kontaktní osobou je Petr Blaha (549 524 121 nebo blaha@luzanky.cz). O kurzy je vhodné se zajímat již během prázdnin, začátkem září bývá zápis. Výjimečně je možné vstoupit do kurzu i v pololetí (k začátku února). Kurz pro pokročilé je vyhrazen skutečně pokročilým cvičencům, kteří mají základní znalost systému jógy svámího Gítánandy.

V případě potřeby nějakých dalších informací kontaktujte Sávitrí ( miloslava.mrnustikova@seznam.cz).

Prosím, v tomto školním roce kurzy nebudou probíhat - starám se o svého starého tatínka, a tak nemohu na dlouho odcházet z domova. Věřím, že se k pravidelným kurzům znovu vrátím, jakmile to bude možné. Když nepočítám loňský "koronavirový" rok, tak je to pro mne první přerušení po 38 letech! Pokud potřebujete podrobnější, aktuální informace, zavolejte mi: 773 52 16 96.   Děkuji.
Středa 09:00 - 10:30 (Pokročilí)
Středa 10:30 - 12:00 (Pokročilí)

Lužánky, Solniční 12, Brno
 
Rišikéšský súrja namaskár

Aruna súrja namaskár


Rišikéšský pozdrav slunci
Aruna súrja namaskár