Letní pobyty v zahraničí

CHORVATSKO

Cvičit jógu ráno na břehu moře při ještě nízko položeném slunci, případně během dne ve stínu pinií, je velmi příjemné. Proto pro vás už odroku 2003 každoročně připravuji pobyt s jógou v Chorvatsku u moře. Pravidelně se tam s mnohými setkáváme v Kanegře u Umagu. Na obrázky z této akce v minulých letech se můžete podívat v části Fotogalerie.

                           Pobyt s jógou u moře v Chorvatsku

 

V minulých třech letech jsem byla nucena tento pobyt z důvodu pandemie a mé osobní situace odvolat. Velmi mne tedy těší, že letos, se v Kanegře opět sejdeme, a to v termínu:      

                                                            17. - 24. června 2023                                        

Kurz opět organizuji ve spolupráci s CK Vítkovice Tours, pobočka Brno, pan Mašek. Snad právě skutečnost, že jsme se nemohli po tři roky na tomto místě setkat, způsobila, že byl o kurz velký zájem, a tak je v tuto chvíli naše skupina již plně kompletní, a další zájemce už musím odříkat.

Ve veškerých záležitostech týkajících se praxe jógy na místě se obracejte na Sávitrí, kontakt miloslava.mrnustikova@seznam.cz

Co se týká lorganizace cesty, ubytování a stravování, vše zajišťuje výše zmíněná CK, kontakt brno@travelfamily.cz, pan Mašek.

 

 

 

 

 

 

INDIE

Pokud máte chuť prohloubit si znalosti Gítánanda jógy přímo u zdroje, je možné přihlásit se přímo k pobytu v domovském ášramu v Indii.

Krátkodobé kurzy probíhají v Indii době od července do září. Kurz pro pokročilé a (budoucí) učitele jógy se koná každým rokem od 1. října do konce března následujícího roku. Bližší informace na www.icyer.com. Poštovní adresa ášramu je: ICYER, Mettu Str. 16, Chinnamudaliarchavady, 605 104 Kottakuppam, Tamil Nadu, India. Dr. Ánanda Bhavananí (učitel v domovském ášramu v Indii) má adresu yognat2001@yahoo.com

 

Rišikéšský súrja namaskár

Aruna súrja namaskár


Rišikéšský pozdrav slunci
Aruna súrja namaskár