Letní pobyty v zahraničí

CHORVATSKO

Cvičit jógu ráno na břehu moře při ještě nízko položeném slunci, případně během dne ve stínu pinií, je velmi příjemné. Proto pro vás každým rokem připravuji i pobyt s jógou v Chorvatsku u moře. Na obrázky z minulých let se můžete podívat v části Fotogalerie.

 

Pobyt v Chorvatsku  v termínu   16. – 23.  června 2018

stejně jako v minulých letech vám nabízím možnost strávit týden s jógou u moře. Pobyt je zajištěn prostřednictvím CK Vítkovice Tours v chorvatském letovisku Kanegra na Istrijském poloostrově. Jde o klidné letovisko na břehu zátoky s výhledem na Slovinsko, poblíĹž města Umag.

Ubytování je zajištěno ve 4 nebo 5 lůžkových bungalovech umístěných v piniovém háji nad mořem. Každý bungalov má jednu nebo dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj, společný kuchyňský kout a toaletu s koupelnou. Kuchyňský kout je vybaven sporákem, lednicí a kuchyň. linkou se základním vybavením. K dispozici je televizor, telefon, ručníky, deky, povlečení a toaletní papír. Každý bungalov má terásku, kde je možné stolovat venku.

CENA UBYTOVÁNÍza 7 nocí je v tomto termínu od Kč 2 390,- do 2 890,- za osobu (dle bungalovu – viz přiložený soubor). Od CK kupujeme celé bungalovy a tak tato cena je rozpočítaná za podmínek obsazení celého bungalovu. Pokud by někdo (např. rodina) chtěl mít celý bungalov pro sebe, je to samozřejmě možné, ale je třeba uhradit cenu i za zbývající neobsazená lůžka. TYTO CENY PLATÍ PŘI PŘIHLÁŠENÍ DO 31.1. 2018! Pak budou ceny o 20 % vyšší.

STRAVOVÁNÍ lze zajistit u CK v místní restauraci nebo se stravovat sám. V bungalovu je kuchyňka a v Kanegře obchod, kde lze nakupovat potraviny a základní drogistické zboží za kuny. Snídaně i večeře v restauraci jsou podávány formou švédských stolů, výběr je veliký, v minulých letech jsme si vždy všichni dobře vybrali (i vegetariáni). Dle přiloĹženého souboru z CK je možné objednat si jen snídaně (1 290,- Kč/os.) nebo jen večeře (2390,- Kč/os) nebo snídaně a večeři (3 590,- Kč). Tytéž služby je také Možné zakoupit až na místě (za EURa nebo kuny). V lońském roce se polopenze dala pořídit za 151 kn.

JÓGOVÝ PROGRAM se bude skládat z ranního cvičení na pláži, podvečerního cvičení na louce a večerního posezení na pláži (dle vašeho zájmu). Většina času je ponechána volná pro vaši rekreaci u moře. Za tento šestidenní jógový program zaplatíte 1100,- Kč. Tuto část ceny budete platit přímo mně. Samozřejmě je možné vzít sebou i nekvičící rodinné příslušníky, těch se pak tato část ceny netýká.

DOPRAVA může být individuální (auty) nebo autobusem CK. Odjezd bývá již v pozdních večerních hodinách v pátek, příjezd pak brzy ráno v neděli. Cena dopravy autobusem činí 2 390,- Kč/2 590,- Kč při nástupu v Brně/v Praze. Jiná nástupní místa dle dohody s CK.

Pobyt zajišťuje CK Vítkovice Tours, kont. osobou je paní Holečková / pan Mašek v brněnské pobočce (tel. 542 211 478), CK Vítkovice Tours Josefská 9, Brno. Zde je třeba se co nejdříve přihlásit. Uzávěrka přihlášek je 31.3.2018. Formulář přihlášky je přiložen. Pokud chcete být s nějakými osobami ubytováni společně, vyplńte své údaje do jedné přihlášky nebo uveďte jméno žádaného spolubydlícího. Zájezd se koná v souladu se Všeobecnými podmínkami CK, které najdete na jejich webu. Prosím též o sdělení Vašeho zájmu mně (miloslava.mrnustikova@seznam.cz nebo 773 52 16 96), abych měla přehled, kdo s námi pojede.

 

Stáhněte si přihlášku pro Excel (.xls) zde
Pokyny CK ve formátu pro Word (.doc) zde

 

INDIE

Pokud máte chuť prohloubit si znalosti Gítánanda jógy přímo u zdroje, je možné přihlásit se přímo k pobytu v domovském ášramu v Indii.

Krátkodobé kurzy probíhají v Indii době od července do září. Kurz pro pokročilé a (budoucí) učitele jógy se koná každým rokem od 1. října do konce března následujícího roku. Bližší informace na www.icyer.com. Poštovní adresa ášramu je: ICYER, Mettu Str. 16, Chinnamudaliarchavady, 605 104 Kottakuppam, Tamil Nadu, India. Dr. Ánanda Bhavananí (učitel v domovském ášramu v Indii)má adresu yognat2001@yahoo.com

 

Rišikéšský súrja namaskár

Aruna súrja namaskár


Rišikéšský pozdrav slunci
Aruna súrja namaskár