Letní pobyty

Tradičními pojetí jógy podle Jóga sútry

Letní kurzy jógy pořádá Sávitrí již od roku 1990. Za tu dobu kurzy prošly internátní školou v Boskovicích, hotelem Kalvárie v Jaroměřicích u Jevíčka a od roku 2002 se scházíme v Horním Bradle v Oáze srdce (dříve Školicí a rekreační středisko ŠARZ).

Věřím, že se rádi sejdeme i v roce 2024, opět v Oáze srdce v Horním Bradle.  Kurz se bude konat v termínu

                                                         12.  - 19. 7. 2024

Lektory budou Sávitrí, Zorka Zelená, Pavel Jurza a Milan Procházka. Kurz je věnován tradiční, integrální józe, a je určen pro dospělé, váce méně zdravé jedince. Pokud máte pochybnosti ohledně vhodnosti cvičení jógy ve vašem zdravotním stavu, poraďte se s lékařem. Na kurzu bude každý odpovědný za své zdraví sám.

Za ubytování a plnou penzi budete platit až na místě v Oáze paní domácí částku 1440,-Kč/den a noc. Celková platba za týden tedy činí 10 080,- Kč. Platba za výuku jógy (tři cvičení denně, dva programy a meditace) je letos 2 000,- Kč. Tato částka poslouží též jako záloha na účast na pobytu. K jejímu zaplacení budete vyzváni až v průběhu května.

Ubytování je hotelového typu v 2- až 4-lůžkových pokojí s toaletou a koupelnou, strava racionální. Snídaně ve formě švédského stolu, oběd společné vegetariánské menu a večeře s možností výběru ze dvou jídel (v jednom se bude střídat vegetariánská strava, živá strava, ryba, příp. kuře). 

Máte-li zájem o účast v kurzu, vyplňte níže uvedenou přihlášku a vlastnoručně podepsanou mi ji zašlete (je možné i naskenovanou mailem). PODSTATNÝ JE VLASTNORUČNÍ PODPIS A BEZ NĚJ JE PŘIHLÁŠKA NEPLATNÁ. Pokud víte, s kým chcete být na kurzu ubytováni, připište to na přihlášku. Adresy pro zaslání:

         Ing. MM, Sochorova 19, 616 00 Brno a    miloslava.mrnustikova@seznam.cz                                       

V případě zrušení účasti mi to dejte prosím vědět co nejdříve, abych mohla místo nabídnout dalšímu zájemci. Storno poplatek za zrušení účasti po zaplacení zálohy je Kč 400,-. Odhlásíte-li se méně než týden před nástupem na akci, je záloha již nevratná, protože to už místo neobsadím.

Nástup na kurz je v pátek po 15.-é hodině a končíme opět v pátek obědem. Na kurzu ani v objektu není doovvleno mít žádné domácí mazlíčky. Kromě podložky na cvičení, polštářku na sezení, přezutí a poznámkového bloku nezapomeňte i na vhodnou turistickou obuv a plavky. Velmi uvítáme hudební nástroje a hlavně hráče na ně. Co se týká hudby, domlouvejte se prosím se Zorkou (zora.zelena@tiscali.cz).

Za všechny výše uvedené mohu napsat, že se na vás všichni těšíme.

Přihláška ke stažení zde

Rišikéšský súrja namaskár

Aruna súrja namaskár


Rišikéšský pozdrav slunci
Aruna súrja namaskár