Víkendové akce Gítánanda jógy

Sávitrí Déví pořádá od roku 2005 pravidelně pro své cvičence víkendové pobyty. Jde o pobyt v malé skupince, kde třikrát denně cvičíme a večer trávíme společně úvahami na témata blízká józe.

Oáza srdce
HORNÍ BRADLO u SEČE

Další nejbližší víkendové setkání v Oáze srdce v Horním bradle se bude konat ve dnech


19.10 - 21.10.2018

Cena pobytu je složena z ceny za ubytování a stravu (Kč 690,- za den)  a kurzovného (Kč 1100,-). Celková cena za celý víkend tedy činí Kč 2 480,- . Ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a toaletou. Strava bude racionální, bezmasá. Snídaně formou švédského stolu. V případě zájmu kontaktujte asi měsíc a půl až dva před konáním akce Sávitrí na mailu miloslava.mrnustikova@seznam.cz a budou vám zaslány bližší informace.

Rekreační objekt České pošty
MORAVEC u KŘIŽANOVA

Další nejbližší víkendové setkání v Moravci se bude konat ve dnech


26.10 - 28.10.2018

Cena pobytu je složena z ceny za ubytování a stravu (Kč 601,- za den)  a kurzovného (Kč 1100,-). Celková cena za celý víkend tedy činí Kč 2 302,-. Ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a toaletou. Strava bude racionální, bezmasá. Snídaně formou švédského stolu.

 V případě zájmu kontaktujte asi měsíc a půl až dva před konáním akce Sávitrí na mailu miloslava.mrnustikova@seznam.cz a budou vám zaslány bližší informace.

Kromě těchto pravidelně se opakujících pobytů se můžete se Sávitrí setkat na jejích jednodenních či víkendových seminářích.

Plánované seminářeRišikéšský súrja namaskár

Aruna súrja namaskár


Rišikéšský pozdrav slunci
Aruna súrja namaskár