Víkendové akce Gítánanda jógy

Sávitrí Déví pořádá od roku 2005 pravidelně pro své cvičence víkendové pobyty. Jde o pobyt v malé skupince, kde třikrát denně cvičíme a večer trávíme společně úvahami na témata blízká józe.

Horní Bradlo u Seče
Oáza srdce

Další nejbližší víkendové setkání v Oáze srdce v Horním Bradle se bude konat ve dnech


26.01 - 28.01.2018

Cena pobytu je složena z ceny za ubytování a stravu (předpoklad Kč 690,- za den, ale bude upřesněno po Novém roce) a kurzovného (Kč 1100,-). Celková cena za celý víkend tedy činí Kč 2 480,-.  Ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a toaletou. Strava bude racionální, bezmasá. Snídaně formou švédského stolu.V případě zájmu rovněž kontaktujte přibližně měsíc a půl před konáním akce Sávitrí na mailu: miloslava.mrnustikova@seznam.cz a budou Vám zaslány bližší informace.

Moravec
Rekreační středisko České pošt

Naše první víkendové setkání v Moravci se bude konat ve dnech


16.02 - 18.02.2018

Cena pobytu je složena z ceny za ubytování a stravu (předpoklad Kč 590,- za den, ale bude upřesněno po Novém roce) a kurzovného (Kč 1100,-). Celková cena za celý víkend tedy činí Kč 2 280,-.  Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou a toaletou. Strava bude racionální, bezmasá.V případě zájmu rovněž kontaktujte přibližně měsíc a půl před konáním akce Sávitrí na mailu: miloslava.mrnustikova@seznam.cz a budou Vám zaslány bližší informace.

Kromě těchto pravidelně se opakujících pobytů se můžete se Sávitrí setkat na jejích jednodenních či víkendových seminářích.

Plánované seminářeRišikéšský súrja namaskár

Aruna súrja namaskár


Rišikéšský pozdrav slunci
Aruna súrja namaskár