Letní pobyty

Tradičními pojetí jógy podle Jóga sútry

Letní kurzy jógy pořádá Sávitrí již od roku 1990. Za tu dobu jsme prošli internátní školou v Boskovicích, hotelem Kalvárie v Jaroměřicích u Jevíčka a od roku 2002 se scházíme v Horním Bradle ve Školicím a rekreačním středisku ŠARZ. To dostalo v posledních letech nejen nové jméno, ale především nový kabát

                                                                 S á v i t r í J ó g a

Vás zve na letní pobytový kurz tradiční jógy. Bude se konat ve středisku Oáza srdce v Horním Bradle v Železných horách v termínu:

 12. července – 19. července 2019

Kurz povedou ing. Míla Mrnuštíková (Sávitrí Déví), Milan Procházka a ing. arch. Zora Zelená. Kurz bude věnován tradiční (integrální) józe. Kurz je určen dospělým, v zásadě zdravým jedincům. V případě pochybností o svém zdravotním stavu a vhodnosti cvičení jógy doporučuji předchozí konzultaci s lékařem. Na kurzu ani v objektu není dovoleno mít žádné domácí mazlíčky. Náplní kurzu je cvičení venku i uvnitř, společné přednášky, programy, večerní satsanghy a meditace.

V objektu Oáza srdce je zajištěno ubytování a třikrát denně strava racionálního charakteru. Snídaně budou ve formě švédského stolu, oběd společné vegetariánské menu a večeře výběrem ze dvou možností. V rámci tohoto výběru bude možné si zvolit také živou stravu nebo rybu. Cena za ubytování a stravu je Kč 750,-/den, celkem tedy za 7 dní Kč 5 250,- . Tuto částku zaplatíte na místě při příjezdu správci objektu, který Vám o zaplacení vydá potvrzení. Pokud to kapacita dovolí, je možné požádat o vlastní pokoj za příplatek 300,- Kč/den. Výše uvedení učitelé budou pro vás zajišťovat program v rozsahu tří cvičení, dvou přednášek a jedné meditace každý den. Cena tohoto programu (kurzovné) činí Kč 1 400,- .

Máte-li zájem o účast v letošním kurzu, vyplňte prosím přiloženou přihlášku a vlastnoručně podepsanou mi ji zašlete poštou nebo odevzdejte osobně v kurzech.  Přihlášku najdete i na mých stránkách. Pokud chcete být ubytováni s někým, napište mi to na přihlášku. Adresa pro zaslání poštou:

Ing. Míla Mrnuštíková, Sochorova 19, 616 00 Brno

V průběhu května potvrdím účast a vyzvu Vás k uhrazení kurzovného ve výši  Kč 1 400,-, což bude sloužit jako záloha. Pokud budete potřebovat zrušit svoji účast, dejte mi to prosím vědět co nejdříve. Většinou mám další zájemce. V případě zrušení účasti po zaplacení zálohy účtuji storno poplatek ve výši Kč 200,-. Odhlásíte-li se méně než 10 dnů před nástupem na akci, nebudu vám moci zálohu již vrátit. Kontaktovat mne můžete na tel. 773 521696 nebo na adrese: miloslava.mrnustikova@seznam.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte výhradně na mne.

Nástup na kurz je v pátek po 15. hodině a začínáme večeří. Končíme opět v pátek obědem. V budově jsou k dispozici dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje s koupelnou a WC. Horní Bradlo najdete mezi městečky Chrudim, Hlinsko a Trhová Kamenice, poblíž Sečské přehrady. V okolí je možné podnikat řadu výletů a vycházek. Nezapomeňte tedy kromě podložky na cvičení, přezutí a poznámkového bloku i nějakou vhodnou turistickou obuv, případně plavky (bazén v areálu).

Těším se na Vás.

                                                                  Sávitrí (Míla)

Přihláška ke stažení

Rišikéšský súrja namaskár

Aruna súrja namaskár


Rišikéšský pozdrav slunci
Aruna súrja namaskár