Letní pobyty v zahraničí

CHORVATSKO

Cvičit jógu ráno na břehu moře při ještě nízko položeném slunci, případně během dne ve stínu pinií, je velmi příjemné. Proto pro vás každým rokem připravuji i pobyt s jógou v Chorvatsku u moře. Na obrázky z letošní akce i minulých let se můžete podívat v části Fotogalerie.

 Pobyt s jógou u moře v Chorvatsku

 v termínu   15. – 22.  června 2019

stejně jako v minulých letech nabízím možnost strávit týden s jógou u moře, který opět organizuji ve spolupráci s CK Vítkovice Tours. Pobyt je zajištěn v chorvatském letovisku Kanegra na Istrijském poloostrově. Jde o klidné letovisko na břehu zátoky s výhledem na Slovinsko, poblíž města Umag.

Ubytování je zajištěno ve 4, 5 nebo 6-lůžkových bungalovech umístěných v piniovém háji nad mořem. Každý bungalov má jednu nebo dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s dvěma lůžky, společný kuchyňský kout a toaletu s koupelnou. Kuchyňský kout je vybaven sporákem, lednicí a kuchyň. linkou se základním vybavením. K dispozici je televizor, telefon, ručníky, deky, povlečení a toaletní papír. Každý bungalov má terásku, kde je možné stolovat venku.

CENA UBYTOVÁNÍ za 7 nocí je v tomto termínu od     2 457,- do 2 919,- za osobu (dle typu bungalovu – viz přiložený soubor). Od CK kupujeme celé bungalovy a tak tato cena je rozpočítaná cena za osobu za podmínky obsazení celého bungalovu. Pokud by někdo (např. rodina) chtěl mít celý bungalov pro sebe, je to samozřejmě možné, ale je třeba uhradit cenu i za zbývající neobsazená lůžka.

STRAVOVÁNÍ lze zajistit u CK v místní restauraci nebo se stravovat sám. V bungalovu je kuchyňka a v Kanegře obchod, kde lze nakupovat potraviny a základní drogistické zboží za kuny.  Snídaně i večeře v restauraci jsou podávány formou švédských stolů, výběr je veliký, v minulých letech jsme si vždy všichni dobře vybrali (i vegetariáni). Dle přiloženého souboru z CK je možné objednat si jen snídaně (1 290,- Kč/os.) nebo jen večeře (2790,- Kč/os) nebo polopenze (3 790,- Kč).  Tytéž služby je také možné zakoupit až na místě (za EURa nebo kuny). V loňském roce se polopenze dala pořídit za 150 kn (52+98 kn). 

JÓGOVÝ PROGRAM se bude skládat z ranního cvičení na pláži, podvečerního cvičení na louce a večerního posezení na pláži (dle vašeho zájmu). Většina času je ponechána volná pro vaši rekreaci u moře. Za tento šestidenní jógový program zaplatíte 1400,- Kč. Tuto část ceny budete platit přímo mně. Samozřejmě je možné vzít sebou i necvičící rodinné příslušníky, těch se pak tato část ceny netýká.

DOPRAVA může být individuální (auty) nebo autobusem CK. Odjezd bývá již v pozdních večerních hodinách v pátek, příjezd pak brzy ráno v neděli. Cena dopravy autobusem činí   2 390,- Kč/2 590,- Kč při nástupu v Brně/v Praze. Jiná nástupní místa dle dohody s CK.

Pobyt zajišťuje CK  Vítkovice Tours, kont. osobou je  pan Mašek v brněnské pobočce (tel. 542 211 478), Josefská 9, Brno. Zde je třeba se co nejdříve přihlásit. Uzávěrka přihlášek za tyto ceny je 31.1.2019. Formulář přihlášky je přiložen. Pokud chcete být s nějakými osobami ubytováni společně, vyplňte své údaje do jedné přihlášky nebo uveďte jméno žádaného spolubydlícího. Zájezd se koná v souladu se Všeobecnými podmínkami CK Vítkovice Tours, které najdete na webu CK. Prosím též o sdělení Vašeho zájmu mně (773 52 16 96 nebo miloslava.mrnustikova@seznam.cz), abych měla přehled, kdo se bude účastnit jógového programu.

Další informace naleznete v přiloženém souboru "pokyny CK", případně vám je sdělí CK Vítkovice, pobočka Brno, pan Mašek.

 

 

 

 

 

 

Stáhněte si přihlášku pro Excel (.xls) zde
Pokyny CK ve formátu pro Word (.doc) zde

 

INDIE

Pokud máte chuť prohloubit si znalosti Gítánanda jógy přímo u zdroje, je možné přihlásit se přímo k pobytu v domovském ášramu v Indii.

Krátkodobé kurzy probíhají v Indii době od července do září. Kurz pro pokročilé a (budoucí) učitele jógy se koná každým rokem od 1. října do konce března následujícího roku. Bližší informace na www.icyer.com. Poštovní adresa ášramu je: ICYER, Mettu Str. 16, Chinnamudaliarchavady, 605 104 Kottakuppam, Tamil Nadu, India. Dr. Ánanda Bhavananí (učitel v domovském ášramu v Indii) má adresu yognat2001@yahoo.com

 

Rišikéšský súrja namaskár

Aruna súrja namaskár


Rišikéšský pozdrav slunci
Aruna súrja namaskár