Letní pobyty v zahraničí

CHORVATSKO

Cvičit jógu ráno na břehu moře při ještě nízko položeném slunci, případně během dne ve stínu pinií, je velmi příjemné. Proto pro vás už odroku 2003 každoročně připravuji pobyt s jógou v Chorvatsku u moře. Pravidelně se tam s mnohými setkáváme v Kanegře u Umagu. Na obrázky z této akce v minulých letech se můžete podívat v části Fotogalerie.

                           Pobyt s jógou u moře v Chorvatsku

 

V roce 2020 jsem byla nucena tento pobyt z důvodu pandemie odvolat. Věřila jsem, že v roce následujícím, tedy letos,  se  budeme  moci do Kanegry v náš  obvyklý termín zase vrátit. Bohužel se pobyt v Chorvatsku neuskuteční ani v roce 2021. Za stávající neustále se zhoršující a nejisté situace nebudu pobyt v letošním roce uskutečňovat. Je mi to líto, bylo nám tam vždy krásně, ale doufám, že až se situace zklidní a budeme zase moci normálně cestovat, tak se do Kanegry vrátíme.

                                                            

 

 

 

 

 

 

 

INDIE

Pokud máte chuť prohloubit si znalosti Gítánanda jógy přímo u zdroje, je možné přihlásit se přímo k pobytu v domovském ášramu v Indii.

Krátkodobé kurzy probíhají v Indii době od července do září. Kurz pro pokročilé a (budoucí) učitele jógy se koná každým rokem od 1. října do konce března následujícího roku. Bližší informace na www.icyer.com. Poštovní adresa ášramu je: ICYER, Mettu Str. 16, Chinnamudaliarchavady, 605 104 Kottakuppam, Tamil Nadu, India. Dr. Ánanda Bhavananí (učitel v domovském ášramu v Indii) má adresu yognat2001@yahoo.com

 

Rišikéšský súrja namaskár

Aruna súrja namaskár


Rišikéšský pozdrav slunci
Aruna súrja namaskár